متاسفانه بسیاری از همکاران و دوستانی که در حوزه طراحی سایت فعالیت میکنند با اهداف مختلف اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت ارزان میکنند و همواره بررسی وبسایت های طراحی شده توسط این عزیزان نشان دهنده این نکته است که بدلیل عدم توانایی آنها در اجرای صحیح طراحی سایت و عدم تجربه کافی آنها یا عدم تناسب قیمت در برابر حداقل خدماتی که باید ارائه دهند؛ خروجی کار سایتهایی ضعیف با اشکالات عمده میباشد؛ همچنین عدم پشتیبانی از دیگر معضلات این مدل از طراحی سایت میباشد؛ چه بسیار مشتریانی را داشته ایم که به همین دلیل و علیرغم صرف هزینه و زمان مجبور به سفارش مجدد طراحی سایت شده اند. تمامی مشکلات ما را براین داشت تا چاره ای بیندیشیم.

با توجه به شرایط اقتصادی کسب و کارهای کوچک و متوسط، گرایش به طراحی سایت ارزان از طرف برخی از کسب و کارها قابل درک میباشد. به همین جهت ما با آماده کردن قالبهایی حرفه ای و وبسایت های آماده سعی کرده ایم تا شرایطی را فراهم آوریم تا این کسب و کارها هم بتوانند با هزینه ای منطقی؛ وبسایتی حرفه ای داشته باشند و بتوانند ضمن معرفی خود در فضای وب به کسب و کار خود رونق دهند.

تمامی قالبها برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس نوشته شده اند و تمامی امکانات بسته پایه طراحی سایت ما را دارند. همچنین امکان استفاده از تمام افزونه های وردپرس و ایجاد امکانات جدید برای آنها وجود دارد.

این شیوه ارائه طراحی سایت ارزان منطقی ترین روش بوده و یک بازی برد-برد میباشد. مشتری از داشتن یک سایت حرفه ای و کامل راضی است و ما با فروش چندباره یک قالب به سود منطقی و موردنظر خود خواهیم رسید.

تمامی قالبها توسط تیم ۱۰۰۱وب بروزرسانی و پشتیبانی میشود و دائما امکانات جدید به آنها اضافه میگردد.